ПРОГРАМА ЗА МАРТ 2024 г.
1.03 – петък в детска градина „Звънче“ от 9.15 и 10 часа
„Пижо и Пенда“
2.03 – събота в куклена зала от 10.30 часа
„Пижо и Пенда“
6.03 – сряда в камерна зала от 19 часа
„Убийството на Гонзаго“ от Недялко Йорданов – ПРЕМИЕРА
7.03 – четвъртък в камерна зала от 19 часа
„Убийството на Гонзаго“ от Недялко Йорданов - ПРЕМИЕРА
8.03 – петък в камерна зала от 19 часа
„Роклята беглец“ от Щефан Фьогел
10.03 – неделя в НЧ "Самообразование" в Приморско от 19 часа
„Извън контрол“ от Рей Куни
12.03- вторник в ДГ "Единство Творчество Красота" от 9.30 и 10.30 ч.
"Една история с две мишки" от Жан дьо Лафонтен
15.03 – петък на голяма сцена в „Сълза и смях“ от 19 часа
„Извън контрол“ от Рей Куни
16.03 – събота в куклена зала от 10.30 часа
„Една история с две мишки“ от Жан дьо Лафонтен
17.03 – неделя в Театро „Отсам канала“ от 19.30 часа
„Гимнастика за бременни“ от Здрава Каменова
19.03- вторник в ДГ "Детска вселена" от 9.30 ч.
"Не пресичай на червено"
19.03 – вторник в камерна зала от 19 часа
„Роклята беглец“ от Щефан Фьогел
20.03 - сряда в ДГ "Детелина" с. Врачеш от 9.15 ч. и ДГ "Детелина"- с. Скравена от 10.40 ч.
"Приключение на горската полянка"
20.03 – сряда в камерна зала от 19 часа
„Гимнастика за бременни“ от Здрава Каменова
21.03 – четвъртък в читалище- Велинград от 19 часа
„Роклята беглец“ от Щефан Фьогел“
25.03 – понеделник в читалище- Карлово от 19 часа
„Роклята беглец“ от Щефан Фьогел“
26.03 – вторник в камерна зала от 19 часа
„Убийството на Гонзаго“ от Недялко Йорданов
27.03 - сряда в камерна зала от 15 часа
"Грозното пате" - ПРЕМИЕРА
27.03- сряда в камерна зала от 19 часа
"Гимнастика за бременни" от Здрава Каменова
28.03 – четвъртък в камерна зала от 19 часа
"Отворена брачна двойка" от Франка Раме и Дарио Фо
30.03 – събота в камерна зала от 10.30 часа
„Грозното пате"
ПРОГРАМА ЗА АПРИЛ 2024 г.
2.04 – вторник в камерна зала от 19 часа
„Убийството на Гонзаго“ от Недялко Йорданов
3.04 – сряда в голяма зала от 18.30 часа
Концерт на Веселин Маринов
4.04 – четвъртък в „Сълза и смях“ от 19 часа
„Роклята беглец“ от Щефан Фьогел
05.04 – петък в камерна зала от 19 часа
„Извън контрол“ от Рей Куни
06.04 – събота в камерна зала от 10.30 часа
„Грозното пате“
09.04- вторник в аулата на СУ "Христо Ботев"- гр. Враца от 13.10 ч.
"Не пресичай на червено"
09.04 – вторник в камерна зала от 19 часа
„Гимнастика за бременни“ от Здрава Каменова
10.04 – сряда в камерна зала от 19 часа
„Гимнастика за бременни“ от Здрава Каменова
11.04 – четвъртък в НЧ „Развитие“ от 10 часа
„Грозното пате“
12.04 – петък в 2 детски градини в Берковица от 9.15 и 10.30 ч.
„Грозното пате“
13.04 – събота в куклена зала от 10.30 часа
„Една история с две мишки“ от Жан дьо Лафонтен
15.04 – понеделник в детска градина с. Трудовец от 9.00 часа и в Новачене от 11 ч. - „Приключение на горската полянка“
16.04 – вторник турне в читалището в Драгоман от 19 часа
„Роклята беглец“ от Щефан Фьогел
17.04- сряда в с. Голямо Пещене от 10 ч.
"Калпазански рай"
17.04- сряда в с. Горно Пещене от 13 ч.
"Калпазански рай"
17.04 – сряда в камерна зала от 19 часа
„Отворена брачна двойка“ от Дарио Фо
18.04 – четвъртък в ДГ „Детска вселена“ от 9.30 часа
„Приключение на горската полянка“
19.04 – петък в детска градина в Своге от 9 и 10.30 часа
„Грозното пате“
21.04 – неделя на открита сцена на пл. "Христо Ботев" - Враца от 11 часа часа
„Приключение на горската полянка“
22.04 - понеделник в детска градина в Зверино от 10.30 часа
"Не пресичай на червено"
23.04 – вторник турне в НЧ "Заря" в Хасково от 19 часа
„Роклята беглец“ от Щефан Фьогел
24.04 – сряда в ДГ „Брезичка“ в 10 часа
„Грозното пате“
24.04 – сряда в камерна зала от 19 часа
„Убийството на Гонзаго“ от Недялко Йорданов
25.04 – четвъртък в ДТ - Видин от 19 часа
„Роклята беглец“ от Щефан Фьогел
26.04 - петък в ДГ "Знаме на мира" от 9.30 и 10.30 часа
"Една история с две мишки" от Жан дьо Лафонтен
26.04 – петък в камерна зала от 19 часа
„Роклята беглец“ от Щефан Фьогел
27.04 – събота в камерна зала от 10.30 часа
„Грозното пате“
29.04 - понеделник в ДГ "Звънче" в гр. Луковит от 9.30 ч. и в ДГ "Червената шапчица" от 10.40 ч.- гр. Луковит
"Грозното пате"
30.04 – вторник в камерна зала от 19 часа
„Убийството на Гонзаго“ от Недялко Йорданов