Програма

ПРОГРАМА ЗА  ФЕВРУАРИ  2019г.

01.02`19г. –  петък в Магичен театър на Астор от 19.30ч.

„Симулатор за чифтосване” от Джоузеф Скримшоу

 

01.02`19г. –  петък в куклена зала от 18.00часа

„Приключение на горската полянка”

 

02.02`19г. – събота в куклена  зала от 10.30 часа

„Приключение на горската полянка”

 

05.02`19г. – вторник в камерна зала от 19.00 часа

„Тартюф” по Молиер

 

06.02`19г. – сряда  в камерна зала от 19.00 часа

„Красавицата и княза” по Ф.М. Достоевски

 

07.02`19г. – четвъртък в камерна зала от 19.00 часа

„Гергьовден”  от Стеван Сремац

 

08.02`19г. –  петък в куклена зала от 18.00часа

„Тримата снежковци”

 

08.02`19г. – събота в куклена  зала от 10.30 часа

„Тримата снежковци”

 

12.02`19г. – вторник в камерна зала от 19.00 часа

„Симулатор за чифтосване” от Джоузеф Скримшоу

 

13.02`19г. – сряда в ДСТ „Алеко Константинов” от 19.30ч.

„Предградие” от Ерик  Богосян

 

14.02`19г. – четвъртък в камерна зала от 19.00 часа

„Гергьовден”  от Стеван Сремац

 

15.02`19г. –  петък в Магичен театър на Астор от 19.30ч.

„Симулатор за чифтосване” от Джоузеф Скримшоу

 

15.02`19г. –  петък в куклена зала от 18.00часа

„Червената шапчица”

 

16.02`19г. – събота в куклена  зала от 10.30 часа

„Червената шапчица”

 

18.02`19г. - понеделник в куклена зала от 11.30ч., 16.00ч. и от 18.00ч. ПРЕМИЕРА

"Дядо вади ряпа" от Мариета Ангелова

 

19.02`19г. – вторник в камерна зала от 19.00 часа

„Тартюф” по Молиер

 

20.02`19г. – сряда  в камерна зала от 19.00 часа

„Красавицата и княза” по Ф.М. Достоевски

 

21.02`19г. – четвъртък в Детска градина "Брезичка" от 10.00ч.

"Не пресичай на червено" от Панайот Цанев

 

21.02`19г. – четвъртък в камерна зала от 19.00 часа

„Нора” от Хенрик Ибсен

 

22.02`19г. –  петък в куклена зала от 18.00часа

"Дядо вади ряпа" от Мариета Ангелова

 

22.02`19г. –  петък в Хановер, Германия от ……ч.

„Симулатор за чифтосване” от Джоузеф Скримшоу

 

23.02`19г. – събота в куклена  зала от 10.30 часа

"Дядо вади ряпа" от Мариета Ангелова

 

23.02`19г. – събота в  Бремен, Германия от ……ч.

„Симулатор за чифтосване” от Джоузеф Скримшоу

 

26.02`19г. – вторник в Дом на енергетика, гр.Козлодуй  от 18.00 часа

"Опасно зимно приключение" от Панчо Панчев

 

27.02`19г. – сряда  в Детска гарадина "Българче" от 10.00ч.

"Пижо и Пенда"

 

27.02`19г. – сряда  в камерна зала от 19.00 часа

„Предградие” от Ерик  Богосян

 

28.02`19г. – четвъртък в Детска градина "Детска вселена" от 9.30ч.

"Пижо и Пенда"

 

28.02`19г. – четвъртък в камерна зала от 19.00 часа

 „Ромео и Жулиета” от Уилям Шекспир

 

 

ПРОГРАМА ЗА  МАРТ  2019г.

01.03`19г. –  петък в Детска градина „Звънче” от 09.30часа

„Пижо и Пенда”

 

01.03`19г. –  петък в Детска градина „Зора” от 15.15часа

„Пижо и Пенда”

 

01.03`19г. –  петък в куклена зала от 18.00часа

„Пижо и Пенда”

 

02.03`19г. – събота в куклена  зала от 10.30 часа

„Пижо и Пенда”

 

05.03`19г. – вторник в Детска градина в гр.Роман от 10.00 часа

„Червената шапчица”

 

05.03`19г. – вторник в гр.Роман от 13.00 часа

„Опасно зимно приключение”  от Панчо Панчев

 

06.03`19г. – сряда  в камерна зала от 19.00 часа

„Тартюф” по Молиер

 

07.03`19г. – четвъртък в камерна зала от 19.00 часа

„Гергьовден”  от Стеван Сремац

 

08.03`19г. –  петък в куклена зала от 18.00часа

„Дядо вади ряпа” от Мариета Ангерова

 

09.03`19г. – събота в куклена  зала от 10.30 часа

„Дядо вади ряпа” от Мариета Ангерова

 

12.03`19г. – вторник в камерна зала от 19.00 часа

„Тартюф” по Молиер

 

13.03`19г. – сряда  в камерна зала от 19.00 часа

„Красавицата и княза” по Ф.М. Достоевски

 

14.03`19г. – четвъртък в с. Малорад от 10.30ч.

"Приключение на горската полянка"

 

14.03`19г. – четвъртък в камерна зала от 19.00 часа

„Ромео и Жулиета” от Уилям Шекспир

 

15.03`19г. –  петък в куклена зала от 18.00часа

„Мечо Пух” от Алън Милн

 

16.03`19г. – събота в куклена  зала от 10.30 часа

„Мечо Пух” от Алън Милн

 

19.03`19г. – вторник в камерна зала от 19.00 часа

„Гергьовден”  от Стеван Сремац

 

20.03`19г. – сряда  в камерна зала от 19.00 часа

„Нора” от Хенрик Ибсен

 

21.03`19г. – четвъртък в камерна зала от 19.00 часа

„Предградие” от Ерик  Богосян

 

22.03`19г. –  петък в куклена зала от 18.00часа

„Приключение на горската полянка”

 

23.03`19г. – събота в куклена  зала от 10.30 часа

„Приключение на горската полянка”

 

26.03`19г. – вторник в  камерна зала от 19.00 часа

„Красавицата и княза” по Ф.М. Достоевски

 

27.03`19г. – сряда  в камерна зала от 19.00 часа

„Гергьовден”  от Стеван Сремац

 

28.03`19г. – четвъртък в камерна зала от 19.00 часа

 „Симулатор за чифтосване” от Джоузеф Скримшоу

 

29.03`19г. –  петък в куклена зала от 18.00часа

„Безтегловната принцеса”  по Джордж Макдоналд

 

30.03`19г. – събота в куклена  зала от 10.30 часа

„Безтегловната принцеса”  по Джордж Макдоналд

 

31.03`19г. – неделя в MEGA MALL, гр.София от 11.00 часа

„Макс катеричката” от  Карл-Хайнрих Лаудаж

Ръководството на театъра си запазва правото да прави промени в обявената месечна програма.