Програма

                     

       ПРОГРАМА ЗА  ОКТОМВРИ 2016

 

01.10`16 г. – събота  в Куклена  зала от 10.30 часа

„Макс катеричката”  от Карл Хайнрих Лаудаж

 

04.10`16 г. – вторник в ДГ „Европейчета“ от 10.30ч.

„Макс катеричката”  от Карл Хайнрих Лаудаж

 

04.10`16 г. – вторник в Камерна зала от 19 часа

„Нора” от Хенрик Ибсен

 

05.10`16 г. – сряда в ДГ „Звездица“ от 10.30ч.

„Макс катеричката”  от Карл Хайнрих Лаудаж

 

05.10`16 г. – сряда в Камерна зала от 19.00 часа

„Спасителят ” от Кирил Топалов

 

06.10`16 г. – четвъртък  в ДГ „Знаме на мира“ от 09.30ч. и от 10.30ч.

„Макс катеричката”  от Карл Хайнрих Лаудаж

 

06.10`16 г. – четвъртък  в Камерна зала от 19.00 часа

„Бащата” от Аугуст Стиндберг

 

07.10`16 г. – петък в ДГ „Вълшебница“ от 10.30ч.

„Макс катеричката”  от Карл Хайнрих Лаудаж

 

08.10`16 г. – събота  в Куклена  зала от 10.30 часа

„Приключение на горската полянка“

 

08.10`16 – събота на голяма сцена от 10.00ч. до 18.00ч.

Младежка конференция на СЕПЦ

 

11.10`16 г. – вторник  в ДГ „Детски свят“от 10.30 часа

„Макс катеричката”  от Карл Хайнрих Лаудаж

 

11.10`16 г. – вторник  в гр.Бяла Слатина от 18.00 часа

„Женитба” от Н.В.Гогол

 

12.10`16 – сряда в гр.Мездра от ……… ч.

„Умният, храбър шивач”

 

12.10`16 – сряда в гр.Мездра от 19.00ч.

„Шекспир събрани съчинения“

 

12.10`16 – сряда на голяма сцена от 19.00ч. / При лошо време/

Предизборно мероприятие на ГЕРБ

 

13.10`16г. – четвъртък в с. Селановци от ……….. часа

„Умният, храбър шивач”

 

13.10`16г. – четвъртък в с. Селановци от ……….. часа

„Една жена, трима мъже”

 

15.10`16г. –  събота в Камерна зала от 10.30 часа

„Хитър Петър”  от Панчо Панчев

 

18.10`16г.  – вторник в ДГ „Славейче“ от 10.30ч.

„Макс катеричката”  от Карл Хайнрих Лаудаж

 

18.10`16г.  – вторник в Камерна зала от 19.00ч.

„Съвсем проста история“ от М.Ладо

 

19.10`16г. – сряда в ДГ „Звънче“ от 10.30ч.

„Макс катеричката”  от Карл Хайнрих Лаудаж

 

19.10`16г. – сряда в Камерна зала от 19.00ч.

„Приказки от Виенската гора” от Йодьон фон Хорват

 

20.10`16г. – четвъртък  в Камерна зала от 19.00ч.

„Отблизо” от Патрик Марбър

 

21. 10`16г. – петък  Фестивал на Театър “Notara” и NETA, Румъния

 На сцената на  Театър „Тандарика“ – Букурещ от 21.00ч.

„Нора” от Хенрик Ибсен

 

22. 10`16г. - събота  в Куклена  зала от 10.30 часа

„Червената шапчица“

 

25. 10`16г.  – вторник в Камерна зала от 19.00ч.

"Нора" от Хенрик Ибсен

 

25. 10`16г.  – вторник на голяма сцена

Гостува Театрален състав - гр.Лом

 

26.10`16г. – сряда в Камерна зала от 19.00ч.

„Бащата“ от Аугуст Стиндберг

 

27.10`16г. – четвъртък  в Камерна зала от 19 часа

„Забрадка на слънцето“ от Кирил Топалов

 

29. 10`16г. - събота  в Камерна  зала от 10.30 часа

„Умният, храбър шивач”

 

                          Програма за  септември 2016г.

 

10.09`16 г. – събота в Куклена зала от 10.30 часа

„Макс катеричката” от Карл Хайнрих Лаудаж

 

13.09`16 г. – вторник в Камерна зала от 19 часа

„Вик за любов” от Жозиан Баласко

 

14.09`16 г. – сряда в Камерна зала от 13 часа

СЪБРАНИЕ

 

14.09`16 г. – сряда в Камерна зала от 19 часа

„Спасителят” от Кирил Топалов

 

15.09`16 г. – четвъртък в Камерна зала от 19 часа

„Отблизо” от Патрик Марбър

 

16.09`16 г. – петък в Камерна зала от 19 часа

„Женитба” от Н.В.Гогол

 

20.09`16 г. – вторник в ОДЗ „Славейче”от 10.00 часа и от 10.45часа

„Макс  катеричката” от Карл Хайнрих Лаудаж

 

20.09`16 г. – вторник в Камерна зала от 19 часа

„Нора” от Хенрик Ибсен

 

21.09`16 г. – сряда  в Камерна зала от 19 часа

„Нора” от Хенрик Ибсен

 

24.09`16 г. – събота в Куклена  зала от 10.30 часа

„Червената шапчица”  от Шарл Перо

 

26.09`16 г. – понеделник в Камерна зала от 19 часа

„Приказки от виенската гора” от Йодьон фон Хорват

 

27.09`16 г. – вторник в ОДЗ „Българче”от 10.00 часа

„Макс  катеричката” от Карл Хайнрих Лаудаж

 

27.09`16 г. – вторник в Камерна зала от 19 часа

„Забрадка на слънцето” от Кирил Топалов

 

28.09`16 г. – сряда в ОДЗ „Брезичка”от 10.00 часа

„Макс  катеричката” от Карл Хайнрих Лаудаж

 

28.09`16 г. – сряда в Камерна зала от 19 часа

„Съвсем проста история” от Марина Ладо

 

29.09`16 г. – четвъртък ТУРНЕ В МТ „Н.Бинев” – СОФИЯ от 19.00часа

„Съвсем проста история” от Марина Ладо

ЗАБЕЛЕЖКА: Ръководството на ДКТ - Враца си запазва правото да прави промени в програмата, за което ще уведомява своевременно.