Програма

ПРОГРАМА ЗА НОЕМВРИ  2017

01.11`17г. – сряда в Камерна зала от 19.00 часа

„Забрадка на слънцето” от Кирил Топалов

 

02.11`17г. - четвъртък в Камерна зала от 19.00 часа

„Нора” от Хенрик Ибсен

 

04.11`17г. – събота в Куклена зала от 10.30ч.

„Червената шапчица”

 

07.11`17г. - вторник в  Детска градина „Българче” от 10.00ч.

„Макс катеричката” от Карл Хайнрих Лаудаж

 

08.11`17г. – сряда в Камерна зала от 19.00 часа

„Нора” от Хенрик Ибсен

 

09.11`17г. - четвъртък в Камерна зала от 19.00 часа

„Една жена, трима мъже” от Петър Петрович-Пеция

 

11.11`17г. – събота в Камерна зала от 10.30ч.

„Хитър Петър” от Панчо Панчев

 

14.11`17г. - вторник в  гр.Мездра  ресторант „Родина”   от 11.00 часа  

„Червената шапчица”

 

14.11`17г. - вторник в  Камерна  зала от 19.00 часа  

„Спасителя” от Кирил Топалов

 

15.11`17г. – сряда в гр.Оряхово от 19.00 часа

„Спасителя” от Кирил Топалов

 

16.11`17г. - четвъртък в Камерна зала от 19.00 часа

„Нора” от Хенрик Ибсен

 

18.11`17г. – събота в Куклена зала от 10.30ч.

„Макс катеричката“ от Карл Хайнрих Лаудаж

 

21.11`17г. - вторник в  Камерна  зала от 19.00 часа  

„Една жена, трима мъже” от Петър Петрович-Пеция

 

22.11`17г. – сряда в Камерна зала от 19.00 часа

„Отблизо“ от Патрик Марбър

 

23.11`17г. - четвъртък в Детска градина „Звънче” от 10.30 часа

„Калпазански рай”  от Панайот  Цанев

 

24.11`17г. - петък  в Камерна зала от 19.00 часа

„Женитба”  от Н.В.Гогол

 

25.11`17г. – събота в Камерна зала от 10.30ч.

„Опасно зимно приключение” от Панчо Панчев

 

28.11`17г. - вторник в  Камерна  зала от 19.00 часа  

„Тартюф“  по Молиер

 

29.11`17г. – сряда в Камерна зала от 19.00 часа

„Спасителя” от Кирил Топалов

 

30.11`17г. - четвъртък в Камерна зала от 19.00 часа

„Симулатор за чифтосване” от Джоузеф Скримшоу

 

 

ПРОГРАМА ЗА ДЕКЕМВРИ 2017

02.12`17г. – събота в Камерна зала от 10.30ч.

„Обувки за щастие” от Братя Грим

 

05.12`17г. - вторник в Камерна зала от 19.00 часа

„Една жена, трима мъже” от Пeтър Петрович-Пеция

 

06.12`17г. – сряда в Камерна зала от 19.00 часа

„Симулатор за чифтосване” от Джоузеф Скримшоу

 

07.12`17г. - четвъртък в Камерна зала от 19.00 часа

„Тартюф“  по Молиер

 

09.12`17г. – събота в Камерна зала от 10.30ч.

„Опасно зимно приключение” от Панчо Панчев

 

12.12`17г. - вторник в  Камерна  зала от 19.00 часа  

„Тартюф“  по Молиер

 

13.12`17г. – сряда в  Камерна  зала от 19.00 часа  

„Симулатор за чифтосване” от Джоузеф Скримшоу

 

14.12`17г. - четвъртък в Камерна зала от 19.00 часа

„Една жена, трима мъже” от Пeтър Петрович-Пеция

 

15.12`17г. – петък в  Камерна  зала от 19.00 часа  

„Женитба”  от Н.В.Гогол

 

16.12`17г. – събота в Камерна  зала от 10.30ч.

„Обувки за щастие” от Братя Грим

 

19.12`17г. - вторник в  ДГ с.Згориград от 09.30ч.

„Коледна приказка”

 

19.12`17г. - вторник в  Камерна  зала от 19.00 часа  ПРЕМИЕРА

„Летене” от Оля Мухина   

 

20.12`17г. – сряда в ДГ „Детски свят” от 10.00ч.

„Коледна приказка”

 

20.12`17г. – сряда в ДГ „Звездица” от 15.00ч.

„Коледна приказка”

 

20.12`17г. – сряда в Камерна зала от 19.00 часа ПРЕМИЕРА

„Летене” от Оля Мухина   

 

21.12`17г. - четвъртък в ДГ „Дъга” от 09.30ч.

„Коледна приказка”

 

21.12`17г. - четвъртък в ДГ с.Косталево от 15.30ч.

„Коледна приказка”

 

21.12`17г. - четвъртък в Камерна зала от 19.00 часа

„Симулатор за чифтосване” от Джоузеф Скримшоу

 

22.12`17г. – петък в с.Борован от 12.00ч.

„Опасно зимно приключение” от Панчо Панчев

 

22.12`17г. – петък в  Камерна  зала от 19.00 часа  

„Една жена, трима мъже” от Пeтър Петрович-Пеция

 

23.12`17г. – събота в Куклена  зала от 10.30ч.

„Коледна приказка”

ЗАБЕЛЕЖКА: Ръководството на ДКТ - Враца си запазва правото да прави промени в програмата, за което ще уведомява своевременно.