Програма

 

 

ПРОГРАМА ЗА ОКТОМВРИ  2018г.

 

02.10`18г. – вторник в Детска градина „Вълшебница” от 10.30 часа

„Макс катеричката” от Карл-Хайнрих Лаудаж

 

02.10`18г. – вторник в камерна зала от 19.00 часа

„Симулатор за чифтосване” от Джоузеф Скримшоу

 

03.10`18г. – сряда  в камерна зала от 19.00 часа

„Предградие” от Ерик  Богосян

 

04.10`18г. – четвъртък в камерна зала от 19.00 часа

„Нора” от Хенрик Ибсен

 

05.10`18г. –  петък в куклена зала 18.00часа

„Приключение на горската полянка”

 

06.10`18г. – събота в куклена  зала от 10.30 часа

„Приключение на горската полянка”

 

09.10`18г. – вторник в камерна зала от 19.00 часа

„Ромео и Жулиета” от Уилям Шекспир

 

10.10`18г. – сряда  в камерна зала от 19.00 часа

„Симулатор за чифтосване” от Джоузеф Скримшоу

 

11.10`18г. – четвъртък в камерна зала от 19.00 часа

„Търговци на презервативи” от Ханох Левин

 

12.10`18г. –  петък в куклена зала 18.00часа

„Безтегловната принцеса”  по Джордж Макдоналд

 

13.10`18г. – събота в куклена  зала от 10.30 часа

„Безтегловната принцеса”  по Джордж Макдоналд

 

15.10`18г. – понеделник на голяма сцена гостува ДТ „Иван Радоев” гр.Плевен от 19.00ч.

„Боинг.Боинг” от Марк Камолети

 

16.10`18г. – вторник в камерна зала от 19.00 часа

„Летене” от Оля Мухина

 

18.10`18г. – четвъртък,  участие в Театрален фестивал „На булеварда” в Букурещ, Румъния

„Летене” от Оля Мухина

 

23.10`18г. –  вторник  в куклена зала 11.30часа

 „Палечка” по Ханс Кристиян Андерсен

 

24.10`18г. – сряда  в камерна зала от 19.00 часа

„Предградие” от Ерик  Богосян

 

25.10`18г. – четвъртък в камерна зала от 19.00 часа

„Предградие” от Ерик  Богосян

 

26.10`18г. –  петък в куклена зала 18.00часа

 „Палечка” по Ханс Кристиян Андерсен

 

27.10`18г. – събота в куклена  зала от 10.30 часа

 „Палечка” по Ханс Кристиян Андерсен

 

30.10`18г. – вторник в камерна зала от 19.00 часа

" Нора" от Хенрик Ибсен

 

Ръководството на театъра си запазва правото да прави промени в обявената месечна програма.